Kategoria: turystyka, Hotele motele,

Qubus Hotel Bielsko-Biała

Województwo: śląskie | Miejsowość: Bielsko-Biała | Ulica: Mostowa 2

Komfortowe noclegi

Zapraszamy do nowoczesnego Qubus Hotel Bielsko-Biała, który jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji w regionie. Dzięki doskonałemu położeniu w centrum miasta, tuż przy galerii Sfera, Goście mogą korzystać z szerokiej oferty rozrywkowo-usługowej. Hotel cenią zarówno osoby podróżujące służbowo, jak i rodziny spędzające urlop. 

Oferujemy noclegi w wygodnych, klimatyzowanych pokojach wyposażonych w nowoczesny sprzęt RTV oraz bezpłatny dostęp do Internetu. 

Restauracja i śniadania

Troszczymy się o podniebienia naszych Gości. W eleganckiej Restauracji 4Elements serwujemy wyśmienite potrawy kuchni polskiej i europejskiej oraz śniadania składające się z ponad 100 produktów. Nasza Restauracja to również wspaniałe miejsce na organizację spotkań rodzinnych i przyjęć okolicznościowych. Idealnym miejscem na lunch jest także Torino Paninoteka & Bar, do którego wejście znajduje się tuż obok pomnika Bolka i Lolka. W Torino można skosztować nie tylko pyszne dania lunchowe, ale również smaczne desery i wyjątkowe kawy. 

Konferencje

W Qubus Hotel Bielsko-Biała udostępniamy Centrum Konferencyjne o powierzchni ponad 300m2, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Godziny otwarcia:

·         Hotel 24 h

·         Restauracja 4Elements 17:00 – 0:00

 

·         Torino Paninoteka & Bar 10:00 – 0:00


Nasza ocena:
Dane kontaktowe:
Adres:
Mostowa 2
Bielsko-Biała, 43-300
WWW:
Telefon:
(+48 33) 470 21 00
Email:
Cena:
Płatne
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: Hotel 24 h
Wtorek: Hotel 24 h
Środa: Hotel 24 h
Czwartek: Hotel 24 h
Piątek: Hotel 24 h
Sobota: Hotel 24 h
Niedziela: Hotel 24 h
Zostaw Komentarz:

O nas

Dodaj miejsce

Regulamin

Kontakt

Strona stworzona przez Surprise.Design.